Sezóna 2010-2011

Horácká liga 20.5.2011 Jihlava

V dalším kole Horácké ligy sehrály děvčata dvě utkání s Jihlavou a Havlíčkovým Brodem B. Proti Jihlavě začaly ustrašeně a než se vzpamatovaly prohrávaly 22 : 0. Teprve tehdy se jim podařilo vsítit první koš. Postupně zlepšovaly svou hru, ale nepřesnosti v přihrávkách, v obraně a hlavně opět neproměňování vyložených šancí bylo hlavní příčinou porážky. Proti mladšímu soupeři z Havlíčkova Brodu nehrály opět koncentrovaně, chyb se nevyvarovaly, přesto to stačilo na snadné vítězství.

BK Jihlava – BK Žďár                        55 : 33 (26:6,41:17,51:25)
Body: Pazourová 8, Hromátková 8, Homolová 4, Havlíková T 4, Kazdová 3, Němcová 3, Krejčí 2, Mašková 1

Jiskra Havlíčkův Brod B – BK Žďár        6 : 77 (4:16,6:38,6:58)
Body: Pazourová 17, Mašková 16, Homolová 14, Hromátková 8, Němcová 6, Poděbradská 4, Krejčí 4, Kazdová 4, Havlíková 2, Brázdová 2

Horácká liga 2011
Nejmladší minižákyně odehrály další utkání v Horácké lize, tentokrát v Havlíčkově Brodě s družstvy A a B. V těchto utkáních dostaly příležitost děvčata, která si v sezóně moc nezahrály a překvapily velmi dobrou kombinační hrou, bojovností a celkem dobrou obranou. Proti družstvu Havlíčkova Brodu B předčily soupeře v zakončování útočných akcí a po zásluze vysoce vyhrály. Ve druhém utkání proti zkušenějším a větším chlapcům neměly šanci, přesto bojovaly, ovšem na lepší výsledek neměly.

Havlíčkův Brod B (smíš) - BK Žďár    28 : 86 (10:15,18:35,20:60)
Body: Havlíková M 18, Kazdová 12, Máchová 10, Němcová 10, Matušková 8, Brázdová 6, Slavíková 6, Žáková 4, Musílková 3, Havlíková T. 2, Krejčí 2, Poděbradská 2, Nováčková 2, Niederlová 1

Havlíčkův Bod A (kluci) - BK Žďár     90 : 23 (28:2,54:6,62:12)
Body: Havlíková M. 6, Kazdová 6, Máchová 4, Krejčí 3, Němcová 3, Slavíková 1

Nejmladší basketbalistky 7. místo na Mistrovství ČR
Žďárské nejmladší basketbalistky se po obdržení divoké karty zúčastnily Mistrovství ČR, které se konalo v Pardubicích a jelo hlavně sbírat zkušenosti a porovnat svoji výkonnost s nejlepšími týmy ČR. Turnaje se zúčastnilo 16 družstev, vítězů OP jednotlivých krajů, a Žďár byl zařazen do skupiny s družstvy Basketu Slovanka, SŠB Ostrava a OSK Olomouc. První utkání se Slovankou bylo až do poločasu vyrovnané, ovšem o vítězství pražského týmu rozhodla třetí čtvrtina. Slovance se podařilo oplatit Žďáru porážku z velikonočního turnaje v Praze. Ve druhém utkání rozdrtila žďárská děvčata družstvo SŠB Ostrava rozdílem třídy, kdy se blýskla svými 39 nastřílenými body Míša Havlíková. V boji o postupové druhé místo ve skupině si to žďárská děvčata rozdala s družstvem OSK Olomouc a po vyrovnaném průběhu soupeři odskočila a utkání vyhrála. V osmifinále ovšem Žďár narazil na pozdějšího vítěze a ten posadil družstvo opět z výšin na zem a ukázal děvčatům, jak se má hrát minižákovský basketbal. Ve skupině nadělilo družstvo Pardubic všem týmům více jak 120 bodů v utkání, jenom prostřídáním lavičky soupeře neodešel Žďár s podobným výsledkem. Důležité utkání o tom, zda budou žďáračky hrát utkání o 5. místo nebo o 7. místo s družstvem BAK Plzeň, kterému měl Žďár vracet porážku z velikonočního turnaje v Praze, dospělo do prodloužení, kdy v poslední čtvrtině stáhlo náskok 9-ti bodů soupeře. První prodloužení bylo vyrovnané po celou dobu, a o druhém prodloužení rozhodla 1 sekundu před koncem Tereza Havlíková. V tom už nebylo sil a toto důležité utkání děvčata prohrála a obrečela. V utkání o 7. místo proti družstvu UP Olomouc měla děvčata převahu a do poločasu vedla, ovšem po vyfaulování Míši Havlíkové se utkání zdramatizovalo a tak o výsledku opět rozhodla v závěru utkání nejužitečnější hráčka družstva Tereza Havlíková.
Být na sedmém místě v ČR je vynikající výsledek mladého ještě nezkušeného družstva a je to příslibem do dalších sezón, protože stále je co zlepšovat a přes pěkné umístění děvčata mnohdy přiváděly trenéra do stavu zoufalství a beznaděje.

BK Žďár – Basket Slovanka               34 : 48 (10:10,16:16,20:42)
Body: Havlíková T 12, Havlíková M 9, Podsedníková 4, Roušarová 4, Smělíková 2, Homolová 2, Mašková 1

BK Žďár – SŠB Ostrava                        88 : 31 (24:4,39:12,65:16)
Body: Havlíková M 39 !!!, Havlíková T 10, Roušarová 8, Bočková 8, Homolová 8, Podsedníková 6, Pazourová 6, Smělíková 2, Mašková 1

BK Žďár – OSK Olomouc                    55 : 43 (14:15,25:25,38:35)
Body: Havlíková M 17, Havlíková T 9, Podsedníková 8, Keclíková 6, Roušarová 5, Mašková 4, Bočková 3, Žáková 3

BK Žďár – BK Pliska Pardubice A       30 : 76 (0:26,12:36,21:69)
Body: Havlíková T 10, Roušarová 5, Bočková 4, Keclíková 4, Havlíková M 3, Podsedníková 2, Pazourová 2

BK Žďár – BAK Plzeň     63 : 70 PP     (9:15,23:25,31:40,48:48,55:55)
Body: Havlíková T 19, Havlíková M 17, Roušarová 12, Podsedníková 4, Keclíková 3, Pazourová 3, Bočková 2, Němcová 2, Mašková 1

BK Žďár – UP Olomouc                       56 : 54 (13:6,27:17,39:37)
Body: Havlíková T 14, Havlíková M 11, Němcová 5, Pazourová 5, Bočková 4, Roušarová 4, Podsedníková 4, Keclíková 4, Smělíková 2, Homolová 2, Mašková 1

16. místo : BK Strakonice

Nejmladší minižákyně odehrály první utkání v Horácké lize, ve které se postupně střetnou s chlapeckými družstvy BK Žďáru, BK Jihlavy, Jiskry Havlíčkova Brodu A i B a družstvem Pelhřimova. V prvním kole ve Žďáře porazily oba soupeře a odehrály velice pěkná, kombinační utkání,ve kterých soupeře předčily po všech stránkách.

BK Žďár (holky) – BK Žďár (kluci)               67 : 19 (8:3,20:10,31:19)
Body: Podsedníková 22, Havlíková M 10, Keclíková 9, Havlíková T 8, Bočková 8, Krčálová 4, Němcová 4, Mašková 2

BK Žďár (holky) – BK Jihlava (smíšené)       49 : 14 (24:4,30:4,44:8)
Body: Mašková 15, Homolová 12, Keclíková 8, Bočková 6, Havlíková M 4, Havlíková T 2, Smělíková 2

Druhé místo nejmladších minižákyň na Easter Euro Basket 2011 v Praze.
Nejmladší minižákyně se poprvé zúčastnily mezinárodního turnaje v Praze a v konkurenci ostatních týmů překvapily. V těžké skupině obsadily 2. místo, když porazily i pozdějšího vítěze mistra Slovenska Dannax Košice. Ve čtvrtfinále si lehce poradily rozdílem třídy s družstvem ZŠ Vybíralova. Ovšem největší šok způsobily v semifinále, kde porazily nejlepší družstvo domácí Slovanku a ve finále opět narazily na družstvo z Košic. O výhře Slovenek nakonec rozhodla třetí čtvrtina, kdy soupeřky odskočily  na rozdíl 17 bodů a i závěrečný nápor Žďár pouze zkorigoval rozdíl na 9 bodů. Družstvo zanechalo velmi příjemný dojem a vzbudilo zájem ostatních týmů o neznámé družstvo. Byla to výborná příprava na Národní festival minibasketbalu 2011, který nahrazuje Mistrovství republiky, který se bude konat v Pardubicích a kam bylo toto družstvo na divokou kartu pozváno.

BK Žďár – Dannax Košice                  55 : 51 (9:18,19:22,33:39)
Body: Havlíková T, 14, Havlíková M. 10, Roušarová 8, Podsedníková 6, Keclíková 4, Hromátková 3, Krčálová 2, Bočková 2, Mašková 2, Smělíková 2, Homolová 2

BK Žďár – BaK Plzeň                         24 : 36 (2:11,5:15,15:25)
Body: Havlíková M. 4, Smělíková 4, Hromátková 4, Bočková 4, Havlíková T. 3, Roušarová 3, Podsedníková 2

BK Žďár – ZŠ Vybíralova                    72 : 4 (18:2,34:2,56:4)
Body: Mašková 12, Havlíková M. 10, Podsedníková 10, Roušarová 10, Pazourová 6, Homolová 6, Smělíková 4, Bočková 4, Krčálová 4, Žáková 2, Hromátková 2, Keclíková 2

BK Žďár – Basket Slovanka                32 : 28 (8:10,20:18,24:26)
Body: Havlíková M. 8, Havlíková T. 8, Krčálová 8, Podsedníková 4, Hromátková 2, Pazourová 2

Finále:

BK Žďár – Dannax Košice                  24 : 33 (6:12,12:15,14:31)
Body: Havlíková T. 8, Havlíková M. 4, Podsedníková 4, Roušarová 2, Homolová 2, Mašková 2, Hromátková 2

Nejmladší minižákyně ukončily sezónu.
Nejmladší minižákyně sehrály poslední utkání s družstvem Tišnova. V prvním utkání dostala příležitost děvčata, která si moc v letošní sezóně nezahrála a jejich výkon nebyl špatný. Prohrála důstojně ale hlavně si to užila společně s rodiči, kteří utkání sledovali.
Ve druhém utkání nastoupilo družstvo, sestavené z nejlepších hráček a na hřišti to bylo poznat. Celoplošnou obranou ničilo družstvo soupeře a mnohokrát mu nedovolilo ani vyhodit ze zámezí. Neuvěřitelné kombinace přiváděly trenéra i diváky v úžas a sám trenér nevěřícně kroutil hlavou co že to děvčata naučil.
Družstvo minižákyň skončilo v OP Jm kraje na třetím místě, kdy několikrát porazilo i vítězné družstvo Valosunu Brno.

BK Žďár – SKB Tišnov       12 : 35 (0:10, 4:11, 3:10, 5:4)
Body: Hromátková 6, Němcová 3, Slavíková 2, Matušková 1

BK Žďár – SKB Tišnov       75 : 16 (16:7, 14:2, 30:2, 16:4)
Body: Havlíková M. 22, Pazourová 11, Roušarová 9, Mašková 8, Smělíková 7, Havlíková T.6, Žáková 4, Podsedníková 4, Krčálová 2, Keclíková 2, Slámová 1

Nejmladší minižákyně vyhrály přátelský turnaj
Nejmladší minižákyně v přípravných utkáních porazily chlapecké družstvo BK Žďár a chlapce z Jihlavy velmi pohlednou hrou a s přehledem miniturnaj vyhrály.

BK Žďár (dívky) – BK Žďár (chlapci)      67 : 15 (16:4,29:8,49:9)
Body: Havlíková M 20, Havlíková T 12, Mašková 6, Smělíková 6, Keclíková 6, Pazourová 6, Krčálová 4, Homolová 2, Matušková 2, Zítková 2, Němcová 1

BK Žďár ( dívky) – BK Jihlava (chlapci)   67 : 20 (11:2,25:8,45:15)
Body: Havlíková M 15, Keclíková 12, Bočková 10, Homolová 8, Krčálová 8, Pazourová 4, Havlíková 4, Poděbradská 3, Smělíková 2, Kazdová 1

Nejmladší basketbalistky porazily vedoucí družstvo OP.
Na palubovku BK Žďár zavítalo družstvo Valosunu Brno, které v letošní sezóně poznalo hořkost porážky pouze s družstvem BK Žďár. V sobotu dvakrát prohrálo po velmi kolektivní a bojovné hře domácích a v této sezóně již počtvrté odešlo ze vzájemného souboje poraženo.
Obětavá obrana, přihrávky na volné hráčky a celkem úspěšné zakončování nájezdů na koš byly hlavními rysy obou utkání, ve kterých byla patrná převaha diváků hostí, kteří zaplnili žďárskou halu.

BK Žďár – Valosun Brno                34 : 22(13:6,23:11,31:15)
Body: Havlíková M 10, Havlíková T 8, Roušarová 6, Krčálová 5, Smělíková 2, Mašková 2, Kazdová 1

BK Žďár – Valosun Brno                34 : 27(12:4,19:9,31:18)
Body: Podsedníková 8, Roušarová 6, Havlíkova T 6, Havlíková M 6, Krčálová 4, Smělíková 2, Slámová 2

Mladší minižákyně vyhrály v Kyjově
Mladší minižákyně potvrdily úlohu favoritek a zaslouženě vyhrály obě utkání v Kyjově.

Jiskra Kyjov – BK Žďár     36 : 69 (17:37)
Body: Vítová 16, Roušarová 14, Havlíková T 12, Horáková 11, Havlíková M 10, Hromátková 4, Slámová 2

Jiskra Kyjov – BK Žďár     34 : 41 (18:24)
Body: Horáková 11, Vítová 8, Havlíková T 6, Havlíková M 6, Hromátková 4, Krčálová 2, Slámová 2, Roušarová 2

Nejmladší minižákyně hvězdily v Tišnově
Nejmladší minižákyně poprvé porazily děvčata z Tišnova a dokonce na jejich palubovce a to po velmi dobrém výkonu, v oslabené sestavě z důvodu prázdnin, soupeře ničily rychlými protiútoky a po zásluze vysoce vyhrály. Usadily se tak na 3. místě tabulky OP Jm kraje.

SKB Tišnov – BK Žďár       9 : 51 (0:8,3:20,3:32)
Body: Havlíková M. 17, Havlíková T. 14, Bočková 6, Krčálová 6, Roušarová 4, Žáková 2, Nováčková 2

SKB Tišnov – BK Žďár       10 : 34 (4:7,6:20,8:24)
Body: Havlíková M. 15, Havlíková T. 8, Krčálová 4, Smělíková 3, Roušarová 2, Nováčková 2,

Dvě prohry na Frisku Brno.
Mladší minižákyně nestačily na lepší družstvo Friska Brna a obě utkání prohrály.

Frisko Brno – BK Žďár                  53 : 27 ( 25:19)
Body: Horáková 14, Pazourová 4, Havlíková M. 3, Dvořáková 2, Havlíková T. 2, Vítová 2

Frisko Brno – BK Žďár                  56 : 28 ( 25:11)
Body: Horáková 8, Vítová 8, Havlíková M. 5, Dvořáková 2, Havlíková T. 2, Slámová 2, Bočková 1

Další vítězství nejmladších basketbalistek
Dvě různá družstva sestavil trenér pro domácí utkání proti druhému družstvu tabulky Frisku Brno. Do prvního utkání nastoupilo družstvo v nejsilnější sestavě, kterou může v současnosti trenér sestavit a do druhého utkání postavil děvčata, která zatím sbírají hráčské zkušenosti. V prvním utkání přesto, že hráčky neproměňovaly vyložené šance a nepřesně přihrávaly, soupeře bojovností porazily. Ve druhém utkání se hráčkám nepodařilo ubránit soupeře v první čtvrtině a to rozhodlo o konečném vítězství hostí, i když poslední čtvrtinu výrazně vyhrály .

BK Žďár – Frisko Brno       56 : 37 (7:12,30:15,41:19)
Body: Havlíková T. 17, Havlíková M. 14, Roušarová 8, Podsedníková 6, Krčálová 4, Smělíková 3, Mašková 2, Slámová 2

BK Žďár – Frisko Brno       37 : 48 (2:15,14:29,22:43)
Body: Roušarová 13, Bočková 9, Slámová 4, Mašková 4, Němcová 2, Niederlová 2, Nováčková 2, Pazourová 1

Nejmladší minižákyně porazily lídra tabulky.
Dvě porážky má vedoucí družstvo OP Jm kraje Valosun Brno a obě od začínajícího družstva BK Žďár nad Sázavou. V sobotu na palubovce Valosunu v prvním utkání po vyrovnaném vývoji utkání nestačily žďárské hráčky na soupeře až v poslední čtvrtině,
ale ve druhém utkání obrátily zázračně utkání, když prohrály první čtvrtinu 25:3 a poločas 29:10. Ve druhém poločase neuvěřitelnou bojovností postupně snižovaly náskok soupeře a v závěru utkání šly do vedení, které v dramatickém závěru udržely.

Valosun Brno – BK Žďár    30 : 25 (14:10,14:18,26:22)
Body: Slámová 6, Havlíková M. 6, Havlíková T, 4, Mašková 3, Roušarová 2, Bočková 2, Keclíková 2

Valosun Brno – BK Žďár    38 : 43 (25:3,29:10,33:29)
Body: Bočková 8, Havlíková M. 8, Roušarová 6, Slámová 6, Havlíková T.6, Hromátková 4, Krčálová 3, Máchová 2

Dvě výhry mladších minižákyň

Mladší minižákyně zajížděly ke dvou utkáním na palubovku Valosunu Brno a po dobrých výkonech proti mladšímu soupeři obě vyhrály.

Valosun Brno B – BK Žďár                        13 : 87 (2:39,8:47,9:78)

Body:  Vítová 20, Havlíková M. 20, Horáková 18, Bočková 11, Dvořáková 10, Keclíková 4, Mašková 2, Krčálová 2

Valosun Brno B – BK Žďár                        29 : 58 (4:21,11:26,19:50)

Body: Horáková 13, Havlíková M. 11, Vítová 10, Bočková 6, Havlíková T. 6, Hromátková 4, Pazourová 2, Dvořáková 2, Drábková 2, Podsedníková 1

Nejmladší minižákyně podruhé vyhrály.

Nejmladší minižákyně sehrály dvě utkání s družstvem Friska Brno a podařilo se jim soupeře zaskočit a v prvním ze dvou utkání dosáhly svého druhého vítězství v sezóně.

Ve druhém utkání se jim už tolik nedařilo ale v poslední čtvrtině se jim podařilo již prohrané utkání zdramatizovat a zkorigovat výsledek.

BK Žďár – Frisko Brno                  55 : 37 (14:15,35:20,41:34)

Body: Havlíková T 19, Havlíková M 14, Bočková 10, Slámová 6, Krčálová 4, Poděbradská 2

BK Žďár – Frisko Brno                  46 : 52 (8:12,18:28,24:46)

Body: Havlíková M 15, Bočková 8, Slámová 7, Havlíková T 6, Havlíková T 4, Smělíková 3, Mašková 2, Nováčková 1

První vítězství nejmladších minižákyň v OP Jm kraje.

Poprvé v kompletní sestavě odcestovalo družstvo nejmladších minižákyň na palubovku vedoucího dosud neporaženého družstva Valosunu Brno a prožilo si svoji první výhru v kariéře. Než se soupeř vzpamatoval prohrával již 10 bodů a mohl prohrát daleko vyšším rozdílem, kdyby žďárská děvčata nezahazovala samostatné nájezdy a tak o výsledku v dramatické koncovce musela rozhodnout 4 s před koncem Tereza Havlíková.

Ve druhém utkání už došly síly oporám Žďáru, ale přesto utkání rozhodla jediná a to třetí čtvrtina, kterou Žďár prohrál 19 : 0.

Valosun Brno – BK Žďár                32 : 33 (4:14,14:21,22:25)

Body: Havlíková Michaela 18, Havlíková Tereza 10, Krčálová 2, Keclíková 2, Roušarová 1

Valosun Brno – BK Žďár                51 : 30 (10:4,22:17,41:17)

Body: Havlíková Tereza 13, Roušarová 8, Havlíková Michaela 4, Keclíková 3, Homolová 2

Nejmladší basketbalistky stále bez výhry.

Nejmladší minižákyně sehrály bojovná utkání v OP Jm kraje a prohrály s družstvem SKB Tišnov. Množství nepřesných přihrávek bylo příčinou dalších proher v OP Jm kraje.

SKB Tišnov – BK Žďár                   20 : 8 (6:1,12:3,12:3)
Body: Poděbradská 2, Hromátková 2, Musílková 2, Slámová 1, Smělíková 1

SKB Tišnov – BK Žďár                   24 : 8 (6:6,6:6,18:6)
Body: Pazourová 6, Krčálová 2

Poloviční zisk mladších minižákyň v OP Jm kraje.

V domácím prostředí dokázaly žďárské hráčky uspět pouze v jednom utkání a ztratilo důležité body v boji o přeborníka OP Jm kraje. V prvním utkání dokázaly ubránit výškově silnější družstvo soupeře, což se i přes bojovnost ve druhém utkání nepodařilo a po zásluze prohrály.

BK Žďár – Frisko Brno                  55 : 40 (15:10,27:21,42:33)

Body: Vítová 20, Havlíková M. 17, Horáková 8, Dvořáková 4, Drábková 2, Podsedníková 2, Smělíková 2

BK Žďár – Frisko Brno                  44 : 57 (13:11,19:27,33:34)

Body: Horáková 20, Havlíková Míša 10, Vítová 6, Havlíková Tereza 4, Podsedníková 2, Dvořáková 2

Nejmladší minižákyně prohrály v Brně

Nejmladší minižákyně prohrály celkem důstojně na Rosničce s družstvem Friska Brno obě utkání. Rozdíl mezi oběma družstvy nebyl takový, jaký ukazuje konečné skóre, ale veliké chyby při rozehrávce pod svým košem dávaly možnost soupeři proměňovat je v jednoduché koše.

Frisko Brno – BK Žďár                  46 : 15 (9:5,17:7,31:11)

Body: Krčálová 4, Mašková 4, Roušarová 2, Slámová 2, Keclíková 2, Smělíková 1

Frisko Brno – BK Žďár                  50 : 18 (8:4,22:12,32:14)

Body: Krčálová 4, Homolová 4, Slámová 2, Roušarová 2, Pazourová 2, Bočková 2, Matušková 1, Keclíková 1

Mladší minižákyně v OP vezou vítězství z Brna

Mladší minižákyně dvakrát  zvítězily na palubovce Valosunu Brna po zásluze, kdy v obou utkáních dobrou obranou a rychlým přechodem do útoku od začátku obou utkání přiváděla trenéra domácích k zoufalství a beznaději.

Valosun Brno – BK Žďár                26 : 63 (7:21,17:32,21:57)

Body: Vítová 25, Horáková 15, Havlíková M. 10, Havlíková T. 4, Podsedníková 3, Krčálová 2, Hromádková 2, Dvořáková 2

Valosun Brno – BK Žďár                42 : 63 (10:20,20:35,30:57)

Body: Horáková 16, Vítová 12, Havlíková T. 10, Havlíková M. 8, Dvořáková 4, Drábková 4, Podsedníková 4, Krčálová 2, Roušarová 2, Hromádková 1

Dvě výhry mladších minižákyň v OP Jm kraje.

Dvě vítězství proti slabému soupeři z Lanžhota si připsalo žďárské družstvo složené z hráček, které jsou již vyhrané z minulých sezón a hráček, které ještě mistrovskou soutěž nehrála. Soupeře děvčata přehrávala s přehledem ve všech činnostech a zaslouženě vyhrála.

BK Žďár – Sokol Lanžhot              52 : 27 (17:1,27:19,41:28)

Body: Horáková 13, Havlíková M. 9, Vítová 8, Havlíková T. 6, Drábková 6, Krčálová 4, Dvořáková 4, Podsedníková 2

BK Žďár – Sokol Lanžhot              75 : 25 (26:4,37:11,61:13)

Body: Vítová 24, Horáková 20, Havlíková M. 15, Havlíková T. 6, Drábková 4, Krčálová 2, Smělíková 2, Podsedníková 2

Další prohry nejmladších minižákyň

Nejmladší minižákyně sehrály bojovná utkání v OP Jm kraje a prohrály důstojně s družstvem Valosunu Brno. Ve druhém utkání dokonce žďárská drobotina vyhrála první čtvrtinu utkání a nastřílela soupeři neuvěřitelných 36 bodů v utkání. Všechna děvčata je potřeba pochválit za místy až přehnanou bojovnost a nasazení.

BK Žďár – Valosun Brno                13 : 49 (4:14,7:27,8:37)

Body: Roušarová 4, Mašková 3, Krčálová 3, Slámová 2, Kazdová 1

BK Žďár – Valosun Brno                36 : 61 (17:15,25:34,28:44)

Body: Keclíková 7, Krčálová 5, Mašková 5, Slámová 5, Roušarová 4, Pazourová 3, Smělíková 2, Bočková 2, Žáková 2, Havlíková 1

První utkání nejmladších minižákyň .

Svá prvá utkání v životě sehrála nejmladší děvčata BK Žďár nad Sázavou s vyhranějším družstvem SKB Tišnov a uhrála celkem přijatelné výsledky.

Rozdíl byl hlavně v rychlosti a technice ovládání míče.

BK Žďár n.S. – SKB Tišnov           21 : 40 (2:16,8:20,14:30)

Body: Smělíková 4, Pazourová 4, Musílková 2, Krčálová 2, Roušarová 2, Homolová 2, Keclíková 2, Kazdová 2, Mašková 1, Brázdová 1

BK Žďár n. S. – SKB Tišnov          21 : 37 (6:14,10:27,14:33)

Body: Roušarová 6, Krčálová 5, Pazourová 2, Mašková 2, Smělíková 2, Žáková 2, Kazdová 2